Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/hotelsara/hotelsara.com.pl/:/home/klient.dhosting.pl/hotelsara/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70 in /home/klient.dhosting.pl/hotelsara/hotelsara.com.pl/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Regulamin - | Hotel Sara Koło
Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność
Hotel Sara

Regulamin

HOTEL SARA
REGULAMIN HOTELU SARA W KOLE

§1

1. Właścicielem i administratorem Hotelu jest Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług STANPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Kole, przy ulicy Zielonej 5,
NIP: 6661004920, adres e-mail: hotel.sara@o2.pl, tel.+48 63 262 48 80 / +48 662 295 961.
2. Regulamin jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji, zapłatę zadatku lub całej należności za pobyt w Hotelu.
3. Opis pokoi, cennik świadczonych usług noclegowych znajduje się na oficjalnej stronie Hotelu http://www.hotelsara.com.pl/ oraz w Recepcji hotelowej

§2

1. Pokój w Hotelu wynajmowany jest na doby.
2. Doba hotelowa rozpoczna się o godzinie 14:00 w dniu wynajmu, a kończy się o godzinie 12:00 dnia następnego.
3. Hotel na specjalne życzenie Gościa może nieodpłatnie przyspieszyć lub wydłużyć dobę hotelową, w miarę dostępności pokoju.
4. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu najmując pokój, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
5. Życzenie przedłużenia o kolejną dobę hotelową Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 w dniu planowanego wymeldowania.
6. Hotel uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.

§3

1. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nie zameldowanym w Hotelu.
2. Osoby nie zameldowane w Hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym jako Goście osób zameldowanych w Hotelu, w godzinach od 7:00 do 22:00 po uprzednim poinformowaniu Recepcji.

§4

1. W Hotelu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 6:00.

§5

1. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń Hotelu, powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
2. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia pokoju hotelowego.

§6

1. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i pozostawić klucz w Recepcji.

§7

1. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa, na wniosek Gościa będą wysłane na koszt odbiorcy na wskazany adres.
2. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji Hotel przechowa te przedmioty przez okres 3 miesięcy, a następnie przekaże na cele charytatywne lub zostaną utylizowane.

§8

1. Na terenie całego Hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i innych substancji.
2. Palenie tytoniu i wyrobów tytoniowych jest możliwe tylko i wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.
3. Złamanie zakazu palenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji pokoju w wysokości 500 złotych.

§9

1. Przez cały czas pobytu w Hotelu, dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych.

§10

1. Wybrane obszary Hotelu są monitorowane.

§11

1. Hotel akceptuje pobyt zwierząt domowych w pokoju z Gośćmi.
2. Pobyt zwierząt wiąże się z dodatkowymi opłatami.
3. W przypadku zabrudzeń i zniszczeń dokonanych przez zwierzę Hotel może obciążyć Gościa dodatkową opłatą.
4. Hotel może odmówić przyjęcia zwierząt uznanych przez Dyrekcję Hotelu za niebezpieczne.

§12

1. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, Hotel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza.
2. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań personelu Hotelu, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia oraz do zapłaty za ewentualne poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia Hotelu.
3. Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy.

§13

1. Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem.
2. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o bezzwłoczne zgłoszenie ich w Recepcji.

Dziękujemy za stosowanie się do niniejszego regulaminu, mającego na celu komfort pobytu i bezpieczeństwo naszych Gości.

Dyrekcja Hotelu Sara

Zapraszamy na nasz profil
na Instagramie >>